Jak to funguje?

Spolupráce s PORT Invest probíhá velmi jednoduše a z pohodlí Vašeho domova, bez starosti s rychlou odezvou a kvalitním servisem našich služeb.

Ihned po registraci a prvotním vkladu Vašich prostředků můžete jednoduše začít zúročovat Vaše peníze ještě dnes.

SPOLUPRÁCE S PORT INVEST JE FLEXIBILNÍ A BET STAROSTÍ

Investovaná suma:

Doba investování:

Investovaná suma:

Doba investování:

Výnos:

Celkový stav účtu:

*vzorový výpočet na základě průměrného výnosu 20 % p.a.

Registrace

V prvním kroku je třeba se zaregistrovat prostřednictvím registračního formuláře na naší stránce. Je nezbytné vyplnit základní osobní údaje a přiložit Váš doklad totožnosti.

Validace

Vaši žádost o spolupráci a údaje uvedené ve formuláři z naší strany budou prověřeny pracovníkem společnosti. Následně ve Vašem Profilu investora pro Vás připravíme a vygenerujeme smluvní dokumentaci.

Podpis smlouvy

Smlouva o spolupráci bude připravena na Váš podpis ve Vašem Profilu investora, kterou stačí po přečtení a následném odsouhlasení smluvních podmínek potvrdit elektronickým podpisem.

Vklad

Po odsouhlasení a uzavření smluvní dokumentace s naší společností je vše kompletně připraveno a můžete začít s investováním Vašich finančních prostředků. Minimální investovaná částka potřebná k aktivaci investičních aukcí je 500 EUR.

Investování

Proces investování je plně ve Vašich rukou, mezi žadateli si můžete manuálně vybírat, případně si nastavit automatické investování (tzv. AutoBiding), které bude průběžně investovat Vaše prostředky bez starostí a ztráty času.

Výnos

Na Váš uživatelský účet investora obdržíte pravidelný příjem z Vašich investici, který můžete opakovaně reinvestovat, případně si finanční prostředky kdykoli bezplatně převést na svůj běžný účet.

Zákazníci jsou nejlepší reference